Labākā atlaide kāda iespējama! Autocom TITAN TRUCKS ir jaunākās paaudzes diagnostikas aprīkojums jaunā, rūpnieciski iztrādatā korpusā, kas ir...

Pievienots: 10 novembris 2023, Numurs: 37950, Rīga
2 565€
Kategorija:
Auto aksesuāri
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
2 565€
Labākā atlaide kāda iespējama!

Autocom TITAN TRUCKS ir jaunākās paaudzes diagnostikas aprīkojums jaunā, rūpnieciski iztrādatā korpusā, kas ir paredzēts darbam darbnīcā un smagos apstākļos, tam ir aizsargājošs gumijas apvalks un visi tā savietojumi ir pārklāti ar aizsargvāciņiem. Iekārtas un diagnostikas programmatūru izstrādā un ražo kompānija Autocom Zviedrijā. Diagnostikas programmatūru var instalēt uz jebkura datora, klēpjdatora vai planšetdatora ar Windows operētājsistēmu, un tā tiek savietota ar VCI, izmantojot Bluetooth, Wi-Fi vai USB kabeli. Programmatūra tiek piedāvāta vairākās versijās: TRUCKS (kravas automašīnas, autobusi, piekabes un vieglais komerctrasports), ar profesionālām funkcijām, piemēram, komponentu aktivāciju, kodēšanu, adaptācijām, u. t. t. Jaunajā TRUCKS programmatūras versijā ir viedas funkcijas, kas ļauj nolasīt šasijas numuru (VIN), identificēt transportlīdzekli un skenēt kļūdu kodus visos vadības blokos (ECU). Autocom TINTAN TRUCKS atbalsta Flight Recorder funkciju izvēlēto datu ierakstam tekošajā laikā, kā arī citas iespējas, tādas kā, ADAS TRUCKS kalibrēšana (piemēram, adaptīvās kruīza kontroles kalibrēšanai), opcionālo informācijas datu bāzi remontam un apkalpošanai "Info System Max", iebūvēto palīdzības rīku diagnostikai "Guided Diagnostics", tai ir daudzkrāsu LED indikators, kas norāda darbības režīmus, iebūvēts papildus apgaismojums OBD ligzdas sameklēšanai zem paneļa, kā arī iekārta atbalsta transportlīdzekļa sprieguma automātisko pārbaudi un tai ir atskaites funkcija diagnostikas rezultātu izdrukāšanai pēc testu veikšanas.

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā diagtools.eu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Būsim priecīgi palīdzēt.

Diagtools LTD - pieredze tirgū kopš 1999. gada, oficiālais un ekskluzīvais LAUNCH, kā arī daudzu citu ražotāju pārstāvis.
Plaša pieredze servisa un diagnostikas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā. Garantija un klientu atbalsts.

Sludinājuma autors

Dalīties
214 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien