Launch X-431 Euro TAB III Pilns komplekts! Komplektā ietilpst adapteri, Scopebox, TSGUN ar 4 TPMS sensoriem, aksesuāri un bezmaksas ...

Pievienots: 7 septembris 2023, Numurs: 36663, Rīga
4 989€
Kategorija:
Auto aksesuāri
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
4 989€
Launch X-431 Euro TAB III Pilns komplekts!

Komplektā ietilpst adapteri, Scopebox, TSGUN ar 4 TPMS sensoriem, aksesuāri un bezmaksas programmatūras atjauninājumi ar profesionālu datu bāzi.

Profesionālais Launch X-431 Euro TAB III ir jaunākās paaudzes TOP klases diagnostikas iekārta no X-431 sērijas ar maksimālu funkcionalitāti un daudzām uzlabotām opcijām. Galvenais planšetdators ir balstīts uz Android OS, tam ir 2.0 GHz astoņkodolu centrālais procesors, 8 GB RAM, 256 GB atmiņas vieta, 71.1Wh (9.360 mAh) uzlādējams litija polimēra akumulators, lielāks displejs (13.3 collas) un aizsargātāks dizains (IP65) ar ērtu pārnēsāšanas rokturis augšpusē, aizmugurējais stiprinājums piekarināšanai uz stūres un aizmugurējais kronšteins ērtai uzglabāšanai vai lietošanai darba laikā. Diagnostikas saskarnei ir jauna inteliģenta diagnostikas funkcija ar automātisku transportlīdzekļa identifikāciju un pilnu sistēmas skenēšanu, diagnostikas vēsture transportlīdzekļu datu glabāšanai, ātra piekļuve servisa funkcijām, remonta informācija un iebūvēta profesionāla datubāze, attālināta diagnostika, izmantojot citu X-431 iekārtu vai jaunu Smartlink platformu, diagnostikas atgriezeniskās saites funkcija, instrumentu kastes sadaļa ar pieejamajiem piederumiem, transportlīdzekļa pārklājuma pārskats un citi. X-431 Euro TAB III ir savietojams ar izvēles osciloskopa ScopeBox moduli, simulatora-multimetra SensorBox moduli, endoskopa kameras Videoscope, HD Pack komerciālo transportlīdzekļu diagnostikai, TSGUN TPMS risinājumam, Immo Programmer, kā arī papildināt ar X-431 ADAS sensoru, kameru un radaru kalibrēšanas iekārtu. Euro TAB III nāk ar jaunu bezvadu diagnostikas VCI Smartlink ar DoIP, CAN-FD un J2534 Pass-thru (OE līmeņa diagnostikas programmatūru), kas atbalsta visas profesionālās funkcijas, tostarp komponentu testēšanu un aktivizēšanu, kodēšanu, adaptēšanu un tiešsaistes programmēšanu.

Sludinājuma autors

Dalīties
201 apmeklējums sludinājumi
1 no tiem šodien