Profesionāla diagnostikas iekārta VAG grupas automašīnām (Audi, Volkswagen, Seat, Škoda, Lamborghini, Bentley) ar bezmaksas VCDS ...

Pievienots: 20 jūlijs 2023, Numurs: 35841, Rīga
699€
Kategorija:
Auto aksesuāri
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
699€
Profesionāla diagnostikas iekārta VAG grupas automašīnām (Audi, Volkswagen, Seat, Škoda, Lamborghini, Bentley) ar bezmaksas VCDS programmatūras atjauninājumiem. Ross-Tech HEX-NET strādā uz Windows bāzēta PC vai uz citām ierīcēm ar Android vai i"OS aplikāciju, kā arī jebkurām citām ierīcēm, kurām ir Wi-Fi un web brauzeris. Adaptera pieslēgums tiek nodrošināts ar USB kabeļa vai ar bezvadu Wi-Fi pieslēguma palīdzību. Tiek atbalstīta VAG-grupas diagnostika, uzsākot no pirmajām markām, kas atbalsta diagnostiku (1988-1992 g.), un līdz visjaunākām (ar CAN un UDS) un tālāk. Tiek atbalstītas visas sistēmas ar to diagnostikas iespēju (VAG grupas a/m - VW-Audi-Seat-Skoda, u. c. - vairāk nekā 70 sistēmas). No darba režīmu viedokļa, skeneris atbalsta visas iespējas, pieejamās dīlera līmeņa iekārtām VAG (kļūdu kodu nolasīšana un dzēšana, tekošo datu pārskats, aktivācijas, bāzes uzstādījumi, adaptācija, kodēšana un citas funkcijas). Tādā veidā, funkcionalitātes ziņā, skeneris Ross-Tech ir praktiski pilns analogs VAG dīlera līmeņa iekārtām, tai pašā laikā par daudz zemāku cenu.

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā diagtools.eu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Būsim priecīgi palīdzēt.

Diagtools LTD - pieredze tirgū kopš 1999. gada, oficiālais un ekskluzīvais LAUNCH, kā arī daudzu citu ražotāju pārstāvis.
Plaša pieredze servisa un diagnostikas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā. Garantija un klientu atbalsts.

Sludinājuma autors

Dalīties
125 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien