Veicu jebkuras sarežģītības tīrīšanu, man ir profesionāli tīrīšanas līdzekļi un viss nepieciešamais aprīkojums. Sniedzu arī dīvānu, paklāju un...

Pievienots: 9 jūnijs 2024, Numurs: 42224, Rīga
Kategorija:
Serviss un sadzīve, darba specialitātes
Darba apstākļi: Darba dienas 
Dzimums: Sieviešu 
Vecums: 19 
Izglītība: Vidējā specialā 
Valodu zināšanas: Angļu, Latviešu, Krievu 
Veicu jebkuras sarežģītības tīrīšanu, man ir profesionāli tīrīšanas līdzekļi un viss nepieciešamais aprīkojums. Sniedzu arī dīvānu, paklāju un matraču tīrīšanas pakalpojumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet man, vienmēr sazināšos. Lai pasūtītu, zvaniet uz zemāk sludinājumā norādīto numuru vai rakstiet uz WhatsApp.

Занимаюсь уборкой любой сложности, имеются профессиональные чистящие средства и весь необходимый инвентарь. Также предоставляю услуги чистки диванов, ковров, матрасов. Для дополнительной информации звоните на телефон, я всегда на связи. Для заказа звоните на номер который указан ниже в объявлении или пишите в WhatsApp.

I do cleaning of any complexity, I have professional cleaning products and all the necessary equipment. I also provide cleaning services for sofas, carpets, and mattresses. For more information, call me, I"m always in touch. To order, call the number listed below in the ad or write to WhatsApp.

Sludinājuma autors

Dalīties
24 apmeklējumi sludinājumi
2 no tiem šodien