Brīvas vakances krāsotāji Netaman kuģu remontrūpnīcā Latvijā, Rīgā Pienākumi: kuģu korpusu tīrīšana un krāsošana kuģu smilšu strūklu Prasības...

Pievienots: 17 jūnijs 2024, Numurs: 42346, Rīga
Kategorija:
Serviss un sadzīve, darba specialitātes
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā
Brīvas vakances krāsotāji Netaman kuģu remontrūpnīcā Latvijā, Rīgā
Pienākumi:
kuģu korpusu tīrīšana un krāsošana
kuģu smilšu strūklu
Prasības kandidātam
Pieredze amatā.
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus. Konkurētspējīgu atalgojumu no 1300 Eur bruto izvērtējot Tavu pieredzi un prasmes;

Открыта вакансия маляр-пескоструйщик на судоремонтном заводе в Риге, Латвия.
Обязанности:
зачистка и покраска судовых корпусов;
пескоструйная обработка судна.
Требования:
опыт работы по специальности желателен;
Со своей стороны, мы предлагаем комфортные условия работы. Конкурентная заработная плата от 1300 евро брутто, учитывая ваш опыт и навыки;

Sludinājuma autors

Dalīties
80 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien