Pārdod 4.4 ha platībā lauksaimniecības zemi (4 zemes gabali), grants piebraucamais ceļš, blakus upei Daugava, robežojas ar A6 šoseju, īpašums ...

Pievienots: 20 jūnijs 2023, Numurs: 35270, Līvāni
20 000€
Adrese: Līvāni parādīt kartē
Kategorija:
Zemes gabali
Zemes gabala platība: 44000 m2
Tips: Lauksaimniecības nozīmes 
Cena:
20 000€
Pārdod 4.4 ha platībā lauksaimniecības zemi (4 zemes gabali), grants piebraucamais ceļš, blakus upei Daugava, robežojas ar A6 šoseju, īpašums bez apgrūtinājumiem un nodokļu parādiem, zemesgrāmata, vairāk informācijas telefoniski vai klātienē, cena saprāta robežās runājama.

Продается сельскохозяйственная земля 4.4 га (4 участка), подъездая дорога из гравия, рядом с рекой Даугава, граничит с трассой А6, собственность без обременений и налоговых долгов, земельная книга, больше информации по телефону или при встрече, цена договорная в пределах разумного.

4.4 ha agricultural land for sale (4 plots), gravel driveway, next to the Daugava river, bordering the A6 highway, property without encumbrances and tax debts, land register, more information by phone or in person, price negotiable within reason.

Sludinājuma autors

Lets Real Estate Group ir nekustamā īpašuma starpniecības pakalpojumu kompānija Latvijā. Mēs profesi ...
onāli strādājam mūsu klientu interesēs jau vairāk kā 10 gadus. Un pateicoties veiksmīgai ilggadējai sadarbībai ar vadošajiem nekustamo īpašumu portāliem Eiropā un NVS valstīs mūs atpazīst arī globāli. Neatkarīgi no tā vai plānojat pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu, īzīrēt vai nomāt mēs palīdzēsim to profesionāli, droši, caurskatāmi un izdevīgi īstenot no starta līdz finišam! Mūsu sadarbības partneri (nekustamo īpašumu vērtētāji, bankas, juristi, u.c. ). ...
Rīga, Dzelzavas iela, 13
Parādīt kartē
Lets Real Estate Group
Dalīties
165 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien