Pakalpojumi

PLASTONAS EU

Предприятие "Plastonas" было основано в 1999 году. Основной деятельностью компании является сбор, переработка и продажа пластиковых отходов, производство и торговля изделий из пластика.

Interneta veikals DAILE un ELEGANCE

Latvijas rokdarbnieču/dizaineru darbi vienā eksemplārā gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan mājai. Ieskaties, izvēlies un iepērcies.

SPHERA

Mēs esam mājaslapu izstrādātāji, kuri izveido skaistas, funkcionālās un ērti lietojamas mājaslapas kuras savieno uzņēmumus ar klientiem. Mēs esam grafiskie dizaineri, kuri izstrādā skaistus un neaizmirstamos logotipus, atbilstoši jūsu uzņēmuma dardības sfērai. Mēs esam digitālā mārketinga speciālisti, kuri spēj piedāvāt jūsu produktu vai pakalpojumu jūsu mērķauditorijai. Mēs esam SPHERA.

SIA TESORA

Mūsu firma SIA TESORA nodarbojas ar profesionālo vārtu automātikas uzstādīšanu un apkalpošanu. Mūsu speciālistiem ir vairāk nekā trīs gadu darba pieredze vārtu uzstādīšanā. Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu (no noliktavas): visu veidu vārtu automātiku, domofonus, kā arī šlagbaumus. Mēs sadarbojamies ar vairākiem ārzemju ražotājiem, kā: Nice (Itālija), BFT (Itālija) un citiem. Mūsu speciālisti pēc nepieciešamības izbrauc uz klienta objektu, veic visus nepieciešamos mērījumus un aprēķinus automātikas uzstādīšanai. Preču piegāde Latvijā un ārvalstīs notiek ar kurjerdienestu palīdzību (DPD/DHL

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki"

Notariāli dokumentu tulkojumi ar zvērināta notāra apliecinājumu. Tulkojumi ar tulkotāja parakstu un tulkošanas biroja zīmogu. Dokumentu legalizēšana ar Apostille. Juridiskie, oficiālie, tehniskie, medicīniskie, u.c. veida rakstiskie tulkojumi latviešu, angļu, krievu, lietuviešu, igauņu, spāņu, itāļu, igauņu, lietuviešu, poļu, nīderlandiešu/holandiešu, franču, vācu un citās pasaules valodās.
1/1
pa 10