Restorāns "Garšas Frekvence" četrzvaigžņu viesnīcā GS " Hotel Segevold", Siguldā, aicina darbā: VIESMĪLI Pienākumi: • Laipna un kv

Добавлено: 27 августа 2019, Номер: 7762, Сигулда
Категория:
Бары, рестораны
Компания: Sia ''Sigtur"
Условия работы: Сменный график
Образование: Среднее
Знание языков: Английский, Латышский, Русский
Restorāns "Garšas Frekvence" četrzvaigžņu viesnīcā GS " Hotel Segevold", Siguldā, aicina darbā:
VIESMĪLI
Pienākumi:
• Laipna un kvalitatīva klientu apkalpošana
• Prasme plānot un organizēt savu darbu

Prasības kandidātiem:

• Vēlme mācīties un attīstīties
• Darba pieredze viesmīļa amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
• Augstas atbildības sajūta un labas komunikācijas prasmes
• Labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

• Darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā;
• Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas.
• Darba algu sākot no 3.20- 3.50 EUR stundā, pēc nodokļu nomaksas

Автор объявления

Поделиться
701 просмотр объявления
1 из них сегодня