Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā PIRMSSKOLAS IESTĀDES MĀSU Uz 1 slodzi (vai 0.75, vai 0.5). Darba alga 490 eiro pirms...

Добавлено: 2 ноября 2018, Номер: 1017, Рига
Категория:
Медицина, фармацевтика
Компания: Rīgas 112. pirmsskolas izglītibas iestade
Условия работы: Рабочие дни
Образование: Среднее специальное
Знание языков: Латышский
Rīgas 112. pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā
PIRMSSKOLAS IESTĀDES MĀSU
Uz 1 slodzi (vai 0.75, vai 0.5). Darba alga 490 eiro pirms nodokļu nomaksas uz slodzi.
Prasības: atbilstoša izglītība, valsts valodas prasmes atbilstoši 3. pakāpei. (var arī medicīnas koledža studente).
Darba pienākumi: plānot un organizēt profilaktiskos medicīnas pasākumos iestādē, kontrolēt sanitāri higiēnisko prasību un bērnu ēdināšanas noteikumu ievērošanu.
Brīvības gatve 363A, iestādē darbojas 4 grupas. Info pa tālr.

Автор объявления

Поделиться
879 просмотров объявления
1 из них сегодня

Другие похожие объявления

Медицина, фармацевтика / Ищу работу 13 августа 2023, Гробиня
Медицина, фармацевтика / Ищу работу 9 сентября 2022, Скайсткалнская волость