Darbs cāļu audzētavā Nīderlandē. Alga 11.05 EUR/stundā + bonusi, vai no 1900 EUR/mēnesī. Darbs devējs nodrošīna ar 40 darba stundām nedēļā,...

Добавлено: 11 июня 2021, Номер: 23941, Рига
Категория:
Работа за рубежом
Компания: Nordic Staff SIA
Условия работы: Ночная смена
Знание языков: Английский, Латышский, Русский
Darbs cāļu audzētavā Nīderlandē. Alga 11.05 EUR/stundā + bonusi, vai no 1900 EUR/mēnesī. Darbs devējs nodrošīna ar 40 darba stundām nedēļā, iespējamas virsstundas. Tiek akceptēti vīrieši, sievietes, vīrieši, pāri.
Piedāvā:
• dzīvesvietu, ļoti tuvu darbam (samaksa no algas)
• Nīderlandes sociālās garantijas
• ilgtermiņa līgums
Prasības:
• laba fiziskā sagatavotība
• angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas
Pienākumi:
• cāļu kopšana, audzēšana
• putnu šķirošana
• potēšana
• uzkopšanas darbi u. c.
Tālrunis uzziņām un jautājumiem: +37120140110, +37120140120, +37120140130
Nordic Staff SIA
Lāčplēša 37, Rīga
Saules 15, Daugavpils
Pasta 4, Liepāja
nordicstaff.lv
Reģ. nr. 45403044116 Lic. nr 11/2016 izsniedza: LR LM NVA 27/04/2016

Автор объявления

Поделиться
154 просмотра объявления
1 из них сегодня