Injectorservice USB Autoscope IV Profesionāls oscilogrāfs ar digitālo datu apstrādi USB Autoscope IV paredzēts analogo un ciparu datu ...

Pievienots: 21 jūlijs 2023, Numurs: 35865, Rīga
1 749€
Kategorija:
Cits
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
1 749€
Injectorservice USB Autoscope IV

Profesionāls oscilogrāfs ar digitālo datu apstrādi USB Autoscope IV paredzēts analogo un ciparu datu pārskatam, analizēšanai un saglabāšanai no automašīnas elektriskajām ķēdēm ar kļūmju atrašanas mērķi automašīnas elektriskajās sistēmās un benzīna dzinēju mehānikas diagnostikai. Iekārta tiek pieslēgta pie datora (Windows OS) ar USB kabeļa palīdzību. USB Autoscope IV ir profesionāls oscilogrāfs ar attīstītām motortestera funkcijām ar pilnvērtinātiem aksesuāriem un adapteriem, kā arī iebūvētu iekārtas korpusā aizdedzes adapteri. Tagad lielākā daļa iekārtas devēju saņem barošanu tieši no iekārtas, kas atvieglo to izmantošanu un ekonomē laiku pieslēgumam, ļaujot koncentrēties jau no paša sākuma darba mērķim, kā arī ir parādījies jauns iekārtas galvenā bloka un devēju turētājs. Uz doto brīdi tā ir viena no vislabākajām iekārtām citu automobīļu oscilogrāfu vidū, ar spēcīgu motortestera funkciju atbalstu visiem dīzeļu un benzīna dzinējiem jebkuriem transporta līdzekļiem. Iekārta viegli atļauj sameklēt un novērst jebkuras kļūmes elektroniskajās auto sistēmās.

Цифровой осциллограф USB Autoscope IV предназначен для просмотра, сохранения и анализа цифровых и аналоговых сигналов с электрических цепей автомобиля с целью поиска неисправностей в электронных системах автомобиля и диагностики механики бензиновых двигателей. Подключается к USB порту персонального компьютера, работающего под управлением операционной системы Windows. USB Autoscope IV является модернизированным вариантом осциллографа с усовершенствованными аксессуарами и адаптерами и встроенным в корпус прибора адаптером зажигания. Теперь большинство датчиков получают питание от самого прибора, что облегчает их использование и значительно ускоряет процесс измерения сигналов, позволяя сосредоточиться непосредственно на работе с самого начала, а также появилась новая подставка-держатель главного блока и аксессуаров. На сегодняшний день это один из самых лучших приборов в своем классе среди аналогов с расширенным возможностями и функционалом, который позволяет найти и подтвердить любой дефект на бензиновых и двигателях всех типов транспортных средств, на которых не представляется возможным выявить дефект с помощью обычных диагностических сканеров.

Sludinājuma autors

Dalīties
110 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien