Launch X-431 IMMO PRO ir jaunākās paaudzes diagnostikas skeneris ar profesionālām imobilaizera un atslēgu programmēšanas funkcijām ar ...

Pievienots: 3 augusts 2023, Numurs: 36039, Rīga
1 799€
Kategorija:
Auto aksesuāri
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
1 799€
Launch X-431 IMMO PRO ir jaunākās paaudzes diagnostikas skeneris ar profesionālām imobilaizera un atslēgu programmēšanas funkcijām ar piederumu komplektu. Galvenā ierīce ir izgatavota izturīga planšetdatora formā, kurā darbojas operētājsistēma Android 10, tai ir astoņkodolu procesors ar takts frekvenci 2.0 GHz, 8 collu displejs, 6300 mAh akumulators, 4 GB RAM un 64 GB iekšējā atmiņa. X-431 IMMO PRO ir izgatavots jaunā dizainā, tam ir modernizēta diagnostikas izvēlne ar inteliģentu transportlīdzekļa identifikāciju un visu sistēmu skenēšanas funkciju, diagnostikas vēsture transportlīdzekļu datu glabāšanai, ātra piekļuve servisa funkcijām, attālināta diagnostika, izmantojot citu X-431 iekārtu, diagnostikas atgriezeniskās saites funkcija, instrumentu kastes sadaļa ar pieejamajiem piederumiem, transportlīdzekļa pārklājuma pārskats un citi. Ar IMMO PROG jūs varat lasīt un ierakstīt datus, programmēt automašīnas atslēgas, imobilaizeru, mikroshēmas un strādāt ar dzinēja un ātrumkārbas pretaizdzīšanas sistēmu, kā arī veikt transportlīdzekļa diagnostiku ar kļūdu kodu (DTC) nolasīšanas un nodzēšanas funkcijām, aktuālo datu apskati reāllaikā un 10 visvairāk izmantotās autoservisā adaptācijas un speciālās funkcijas. Iespēja pieslēgt papildus paplašinājuma moduļus un aksesuāri, tādus kā SensorBox ar multimeteru, ScopeBox oscilogrāfu/motortesteri, Videoscope endoskopa kameru, kā arī akumulatora testeri BST-360.

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā diagtools.eu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Būsim priecīgi palīdzēt.

Diagtools LTD - pieredze tirgū kopš 1999. gada, oficiālais un ekskluzīvais LAUNCH, kā arī daudzu citu ražotāju pārstāvis.
Plaša pieredze servisa un diagnostikas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā. Garantija un klientu atbalsts.

Sludinājuma autors

Dalīties
68 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien