LAUNCH X-431 Euro TAB II ir jaunākās paaudzes TOP klases profesionāla diagnostikas iekārta. Iekārtai, salīzinot ar iepriekšējās paaudzes ...

Pievienots: 4 augusts 2023, Numurs: 36050, Rīga
3 599€
Kategorija:
Auto aksesuāri
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
3 599€
LAUNCH X-431 Euro TAB II ir jaunākās paaudzes TOP klases profesionāla diagnostikas iekārta. Iekārtai, salīzinot ar iepriekšējās paaudzes iekārtu X-431 TAB, ir veiktas būtiskas izmaiņas dizainā, tā ir kļuvusi vieglāka, slaidāka un ātrāka, pateicoties jaunajam astoņkodolu processoram 2.0 Ghz un palielinātai līdz 4 Gb RAM, tai ir palielināta baterijas ietilpība līdz 9360 Ma/h intensīvai darba dienai un nedaudz vairāk, kā arī iekārta ir saņēmusi jaunu, uzlabotu grafisko interfeisu un atšķiras ar tā īpašo pārdomātību, ērtību un jaunām funkcijām, tādām kā diagnostikas vēsture, intelektuālā skenēšana un iebūvētā opcionālā datu bāze (Haynes PRO Electronics datu bāzes licence ir iekļauta komplektā). Iekārtas komplektā tagad ietilpst jaunās paaudzes inteligentais diagnostikas multipleksors Smartbox 3.0 ar DoIP nākotnes komunikāciju protokolu atbalstu un jauna dok-stacija iekārtas novietošanai un glabāšanai, ar USB portu un uzlādes funkciju. Jaunais iekārtas aizmugurējais kronšteins atļauj to ērtāk novietot darba laikā. Uzturot tradīcijas, iekārtā ir saglabātas visas iepriekšējo paaudžu X-431 iekārtu funkcijas, kuras sevī ietver kļūdu kodu (DTC) nolasīšanu un nodzēšanu, tekošo datu pārskatu, komponentu aktivācijas un dažādas speciālās funkcijas, tādas kā kodēšana, adaptācijas, programmēšana un pilnvērtīga iespēja darbam ar dīlera līmeņa softu, pateicoties J2534 Pass-Thru protokola atbalstam ar patīkamiem papildinājumiem jaunu funkciju, jauna dizaina un pārdomātības veidā un maksimālai ērtībai darbā. Х-431 Euro TAB II atver pieeju plašam funkciju kopumam un iespējām Amerikas, Āzijas un Eiropas auto brendiem, kā arī tam piemīt lielisks dizains un izcila kvalitāte. Iespēja pieslēgt papildus paplašinājuma moduļus, tādus kā moduli smagajiem a/m HD-Module, SensorBox ar multimeteru, ScopeBox oscilogrāfu/motortesteri, Videoscope endoskopa kameru, kā arī papildināt ar X-431 ADAS sensoru, kameru un radaru kalibrēšanas iekārtu. Tajā pašā laikā, X-431 Euro TAB II ir planšete bāzēta uz Launch Android sistēmas ar IP65 aizsardzības līmeni un ar visām šai operāciju sistēmai piemitojošām priekšrocībām un klasiskajām iespējām.

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā diagtools.eu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Būsim priecīgi palīdzēt.

Diagtools LTD - pieredze tirgū kopš 1999. gada, oficiālais un ekskluzīvais LAUNCH, kā arī daudzu citu ražotāju pārstāvis.
Plaša pieredze servisa un diagnostikas iekārtu pārdošanā un apkalpošanā. Garantija un klientu atbalsts.

Sludinājuma autors

Dalīties
48 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien