Manikīra un pedikīra frēzmašīna Beautylushh (P20789) AUGSTĀKĀ KVALITĀTE - atbilst Eiropas standartiem. Ražošanā tika izmantotas augstas ...

Pievienots: 8 februāris 2024, Numurs: 39719, Rīga
59€
Cena:
59€
Manikīra un pedikīra frēzmašīna Beautylushh (P20789)

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE - atbilst Eiropas standartiem. Ražošanā tika izmantotas augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas garantē daudzu gadu darbu ar produktu. Komplektā, neskaitot frēzmašīnu, ir statīvs, kas ļauj nolikt galvu gan darba laikā, gan pēc procedūras. Ir arī galviņas turētājs, ko var piestiprināt pie frēzmašīnas, kā arī frēzes un vāciņi.

ĪSS MANIKĪRA/PEDIKĪRA LAIKS - izmantojot frēzmašīnu, manikīra/pedikīra laiks ir līdz pat uz pusi īsāks! Jums nav jāmērcē rokas vai kājas vai zāģis. Viss, kas jums jādara, ir izmantot frēzmašīnu un pareizo frēzi, un jūsu flīze netiks novājināta! Frēzmašīna ļauj arī ātri saīsināt pagarinātās naglas. Rokturis lieliski iederas rokā, pateicoties tam, tas novērš nogurumu pēc ilgstošas lietošanas. Tas arī ļoti ietekmē veiktā darba kvalitāti.

REGULĒŠANAS ĀTRUMI - frēzmašīnai ir vienmērīga ātruma kontrole, kas tiek mainīta ar kloķi. Papildus ir arī kājas pedālis, kas, iedarbinot, uztur ar kloķi iestatīto ātrumu. Uz pogas jūs jebkurā laikā varat palielināt vai samazināt ātrumu. TWIST-LOCK galva ļauj mainīt griezējus ar vienu roku. Ideāli piemērots sievietēm, jo nav nepieciešams spēks!

DISPLEJS – frēzmašīnai ir liels divu ciparu displejs, kas parāda pašreizējo ātrumu. Tas ir lielisks palīgs, kad ātri jāmaina ātrums. Parādītā vērtība svārstās no 1000 līdz 35000 apgr. /min (1-35).

SPECIFIKĀCIJA
krāsa: balta/sudraba/melna
korpuss: ABS
jauda: 68W
barošana: 110-240V 50-60Hz
maksimālais griešanās ātrums: 35 000 /min
parādītā vērtība 1-35
griezēja diametrs: 2.35 mm - standarta
iespēja mainīt griešanās virzienu: jā
aizsardzība pret pārkaršanu: jā
manuāla ātruma iestatīšana (ar pogu)
frēzmašīnas izmēri: 13.5x13.5x9cm
frēzmašīnas svars: 830 g
komplekta svars: 1.114 kg
svars ar iepakojumu: 1.277 kg

Sludinājuma autors

Dalīties
25 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien