Biotualetes ir izgatavotas no triecienizturīga un ugunsdroša polietilēna. Šo materiālu labi panes zemas temperatūras un vides ietekme. ...

Pievienots: 14 janvāris 2019, Numurs: 2333, Rīga
365€
Kategorija:
Santehnika
Stāvoklis: Jauns 
Cena:
365€
Biotualetes ir izgatavotas no triecienizturīga un ugunsdroša polietilēna. Šo materiālu labi panes zemas temperatūras un vides ietekme. Biotualetem labi izstrādāta ventilācijas sistēma. Tualetes kabīnes ir izturīgas pret temperatūras svārstībām diapazonā no -40 līdz +60 C un ir pilnībā gatavas darbībai Latvijas apstākļos. Produkti ir aprīkoti ar visu nepieciešamo (skatīt bildes). Korpuss ir paredzēts vairākkārtējai kustībai un transportēšanai, rāmis tiek pastiprināts ar profilu.
Cena noradīta par labu kvalitatīvu biotualetes. Komplektāciju varat apskatīt bildes. Pārdodas salikta veida, pēc vajadzības varam piegādāt.
Varam arī piedāvāt uzstādīt komposta tualete, kuram nav nepieciešama asenizācija.
Pieejamas 2 krasas zilā un zaļā
Cena iekļauts PVN 21%

Garums: 1, 10 m
Platums: 1, 20 m
Augstums: 2, 20 m
Svars: 75 kg
Tvertne: 250 litri

Передвижные туалетные кабины выполнены из ударостойкого и пожаробезопасного полиэтилена. Данный материал хорошо переносит воздействие низких температур и агрессивных сред.
Туалетные кабины устойчивы к перепадам температуры в диапазоне от -40 до +60 оС и полностью готовы к эксплуатации в Латвийских условиях. Изделия снабжены всеми необходимыми опциями. Корпус рассчитан на многократное перемещение и транспортировку, рамы укреплены профилем.
Цена указана за хорошего качества кабину, комплектацию можно посмотреть по фото, в собранном виде, при необходимости можем доставить.
При необходимости можем кабину оснастить сухим туалетом которому не нужна ассенизация.
Доступно 2 цвета зеленый и синий.
В цену включен PVN 21%.
Длина: 1, 10 м
Ширина: 1, 20 м
Высота: 2, 20 м
Вес: 75 кг
Бак: 250 л

Sludinājuma autors

Dalīties
1163 apmeklējumi sludinājumi
2 no tiem šodien