Vācu uzņēmums aicina darbā elektriķus/-es pilsētā Papenburgā. Darba apraksts: - Elektroinstalācijas darbi; - Griešanas, kalšanas un kabeļu...

Pievienots: 9 maijs 2022, Numurs: 28642, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Darba dienas
Valodu zināšanas: Angļu, Latviešu, Vācu, Krievu
Vācu uzņēmums aicina darbā elektriķus/-es pilsētā Papenburgā.

Darba apraksts:

- Elektroinstalācijas darbi;
- Griešanas, kalšanas un kabeļu vilkšanas darbi;
- Elektroierīču uzstādīšana, pieslegšana;
- U. c. elektriķa darbi;
- Darbs dažādos objektos, pārsvarā kuģu būvētavā.

Prasības kandidātiem:

- Elektriķa izglītība;
- Pieredze elektriķa darbā vismaz 2 gadi;
- Velāma B kat. autovadītāja apliecība;
- Vācu, angļu vai krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: kandidātiem ar vācu valodas zināšanam - 15.50 eiro stundā (neto), ar angļu vai krievu valodas zināšanam - 15 eiro stundā (neto), ar B kat. tiesībam piemaksa 0, 25 euro;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Tiek piedāvāta palīdzība autobusa biļetes iegādei (sīkāka informācija pie menedžera);
- Piemeklēta dzīvesvietas. Izmaksas 150 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803355 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu mūsu mājaslapā: darbsvacija.lv

Sludinājuma autors

Dalīties
299 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien