Rīgā, Latvijā, Netaman kuģu remontrūpnīcā, ir atvērta servisa inženiera vakance kuģu glābšanas un ugunsdzēsības tehnikas apkopei. Pienākumi: ...

Pievienots: 29 aprīlis 2024, Numurs: 41473, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā specialā
Valodu zināšanas: Latviešu, Krievu
Rīgā, Latvijā, Netaman kuģu remontrūpnīcā, ir atvērta servisa inženiera vakance kuģu glābšanas un ugunsdzēsības tehnikas apkopei.
Pienākumi:
Jūras glābšanas aprīkojuma pārbaude, testēšana un sertifikācija: glābšanas vestes; glābšanas plosti; glābšanas riņķi; hidro kostīmi; nolaišanas ierīces un laivas.
Jūras ugunsdzēsības aprīkojuma apsekošana, testēšana un sertifikācija: ugunsdzēšamie aparāti; ugunsdzēšanas sistēmas (CO2, Aerosols, Pulveris, Ūdensmigla, Putas); dūmu atklāšanas un ugunsgrēka signalizācijas sistēmas; ugunsdzēsības šļūtenes; elpošanas aparāti (SCBA) un pašglābēji (EEBD).
Prasības:
Izglītība: tehniskā (vidējā, specializētā vidējā, augstākā);
Papildus prasības: - pieredze mehānisko vai hidraulisko iekārtu remonta un apkopes jomā;
latviešu, krievu, angļu (lasīšanas, sarunvalodas) komandas darba pieredze; iniciatīvs; komunikabla B kategorijas autovadītāja apliecība
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus, stabilu un laicīgu atalgojumu. Apmācības glābšanas un ugunsdzēsības tehnikas apkopē, gan Latvijā, gan ārzemēs (Vācija, Norvēģija, Somija).

В Риге, Латвия на судоремонтном заводе Netaman, открыта вакансия сервисного инженера по обслуживанию судового спасательного и противопожарного оборудования.
Обязанности:
Освидетельствование, испытания и сертификация морского спасательного оборудования: спасательные жилеты; спасательные плоты; спасательные круги; гидротермокостюмы; спусковые устройства и шлюпки.
Освидетельствование, испытания и сертификация морского противопожарного оборудования: огнетушители; системы пожаротушения (CO2, Aerosol, Powder, Watermist, Foam); системы дымообнаружения и пожарной сигнализации; пожарные шланги; дыхательные аппараты (SCBA) и самоспасатели (EEBD).
Требования:
Образование: техническое (среднее, среднее специальное, высшее);
Дополнительно приветствуется: - опыт работы в сфере ремонта и обслуживания механического или гидравлического оборудования;
Латы́шский, русский, английский (чтение, разговорный) опыт работы в команде; инициативность; коммуникабельность водительские права категории B
Со своей стороны, предлагаем комфортные условия труда, стабильную и своевременную заработную плату. Обучение в сфере обслуживания спасательного и противопожарного оборудования, как в Латвии так и за рубежом (Германия, Норвегия, Финляндия).

Sludinājuma autors

Dalīties
36 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien