На судоремонтном заводе Netaman в Латвии, город Рига открыта вакансия Слесарь. Обязанности: ремонт, монтаж, демонтаж, испытание, регулировка и...

Pievienots: 7 maijs 2024, Numurs: 41569, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā specialā
Valodu zināšanas: Latviešu, Krievu
На судоремонтном заводе Netaman в Латвии, город Рига открыта вакансия Слесарь.
Обязанности:
ремонт, монтаж, демонтаж, испытание, регулировка и наладка механизмов
навыки осмотра и смазки двигателя, управление и ремонт.
От кандидата ожидаем:
опыт работы в качестве моториста или опыт работы по специальности слесарь-ремонтник не менее 1 года;
навыки ремонта и сборки узлов оборудования;
навыки слесарной обработки деталей и узлов.
желательно профильное образование по специальности
Полная занятость.
Со своей стороны, предлагаем стабильную и конкурентоспособную заработную плату, непрерывный процесс обучения и обмена опытом внутри компании. Спецодежда предоставляется работодателем.
Netaman kuģu remontrūpnīcā Latvijā, Rīgā, ir brīva Atslēdznieka vakance.
Pienākumi:
mehānismu remonts, montāža, demontāža, testēšana un regulēšana
prasmes dzinēju pārbaudē un apkopēs, pārvaldībā un remontā.
No kandidāta sagaidām:
pieredze automehāniķa amatā vai darba pieredze remontatslēdznieka amatā vismaz 1 gads;
iemaņas iekārtu komponentu remontā un montāžā;
detaļu un mezglu apstrādes prasmes.
vēlama specializētā izglītība specialitātē
Pilna nodarbinātība.
No savas puses piedāvājam stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu, nepārtrauktu apmācību procesu un pieredzes apmaiņu uzņēmuma ietvaros. Darba apģērbu nodrošina darba devējs.

Sludinājuma autors

Dalīties
22 apmeklējumi sludinājumi
2 no tiem šodien