На электроучасток судоремонтного завода Netaman Ships Service, город Рига требуется слесарь-судоремонтник. От кандидата ожидаем: опыт работы ...

Pievienots: 13 jūlijs 2023, Numurs: 35696, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā specialā
Valodu zināšanas: Krievu
На электроучасток судоремонтного завода Netaman Ships Service, город Рига требуется слесарь-судоремонтник.
От кандидата ожидаем:
опыт работы по специальности слесарь-ремонтник не менее 2 лет;
навыки разработки, ремонта и сборки узлов оборудования;
навыки слесарной обработки деталей и узлов.
желательно профильное образование по специальности
Обязанности:
разборка, дефектовка, ремонт, монтаж электромоторов, вспомогательных генераторов, валогенераторов
центровка механизмов
Со своей стороны, предлагаем комфортные условия труда, стабильную и своевременную заработную плату.

Netaman Ships Service kuģu remontrūpnīcā elektro daļā Rīgā nepieciešams kuģu remontētājs.
No kandidāta mēs sagaidām:
Vismaz 2 gadu pieredze elektromehāniķa-remon tatslēdznieka amatā;
iemaņas iekārtu bloku izstrādē, remontā un montāžā;
detaļu un mezglu izpratne.
vēlama profila izglītība specialitātē
Pienākumi:
elektromotoru, palīgģeneratoru, vārpstas ģeneratoru demontāža, defektēšana, remonts, uzstādīšana
mehānismu saskaņošana
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus, stabilu un laicīgu atalgojumu.

Sludinājuma autors

Dalīties
178 apmeklējumu sludinājumi
2 no tiem šodien