Latvijā, Rīgas pilsētā Netaman Ships Service kuģu remontrūpnīcā ir atvērta dīzeļmehāniķa vakance. Pienākumi: • galveno un palīgmehānismu, ...

Pievienots: 6 decembris 2023, Numurs: 38472, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā specialā
Valodu zināšanas: Latviešu, Krievu
Latvijā, Rīgas pilsētā Netaman Ships Service kuģu remontrūpnīcā ir atvērta dīzeļmehāniķa vakance.
Pienākumi:
• galveno un palīgmehānismu, dažādu kuģu aprīkojuma (sūkņi, dzesētāji u. c.) un klāja mehānismu remonts;
• nodošana ekspluatācijā, apkope un diagnostika.
Prasības:
• tehniskā speciālā izglītība;
• zināšanas par ierīci un dzinēju un kuģu mehānismu darbības principu;
• prasme lasīt un saprast tehnisko dokumentāciju;
• vismaz 2 gadu pieredze kuģu mehāniķa vai kuģu remontdarbnīcas amatā.
No savas puses ražotne piedāvā stabilu atalgojumu no 1200 € (netto).

В Латвии, город Рига на судоремонтном заводе Netaman Ships Service открыта вакансия механик-дизелист.
Обязанности:
• выполнение ремонта главных и вспомогательных механизмов, судового оборудования различного назначения (насосы, холодильники и т. д.) и палубных механизмов;
• проведение пуско-наладочных работ, технического обслуживания и диагностики установок.
Требования:
• техническое профильное образование;
• знание устройства и принцип работы двигателей и судовых механизмов;
• умение читать и разбираться в технической документации;
• опыт работы судовым механиком или на судоремонтном производстве не менее 2 лет.
Со своей стороны, завод предлагает стабильную заработную плату от 1200 € (netto).

Sludinājuma autors

Dalīties
111 apmeklējumu sludinājumi
2 no tiem šodien