Latvijā, Rīgas pilsētā, ir vakance kuģu remonta korpusu būvētājam kuģu remonta rūpnīcā Открыта вакансия корпусник судоремонтник на ...

Pievienots: 15 marts 2023, Numurs: 33248, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Valodu zināšanas: Krievu
Latvijā, Rīgas pilsētā, ir vakance kuģu remonta korpusu būvētājam kuģu remonta rūpnīcā
Открыта вакансия корпусник судоремонтник на судоремонтном заводе в Риге, Латвия.
Обязанности:
• сборка корпусов металлических судов
• детализация (изготовление деталей) согласно чертежам
• базовое понимание судостроительных/судоремонтных чертежей
• работа газо/электро/резательной аппаратурой
• строжка металла (умение отстрогать сварочный шов).
Требования:
• опыт работы на судоремонтном/судостроительном производстве от 2 лет;
• базовое чтение чертежей;
Полная занятость, сменный график.
Со своей стороны, предлагаем комфортные условия труда, стабильную и своевременную заработную плату.
Latvijā, Rīgas pilsētā, ir vakance kuģu remonta korpusu būvētājam kuģu remonta rūpnīcā.
Pienākumi:
metāla kuģu korpusu montāža
detalizācija (detaļu izgatavošana) pēc rasējumiem
pamatzināšanas par kuģu būves/kuģu remonta rasējumiem
darbs ar gāzes/elektrisko/griešanas iekārtu
metāla apstrāde (spēja nogriezt metināšanas šuvi).
Prasības:
darba pieredze kuģu remonta/kuģu būves ražošanā no 2 gadiem;
pamata rasējumu lasīšana;
Pilna slodze, maiņu grafiks.
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus, stabilu un laicīgu atalgojumu.

Sludinājuma autors

Dalīties
293 apmeklējumi sludinājumi
1 no tiem šodien