Latvijā, Rīgas pilsētā, ir atvērta kuģu metinātāja vakance kuģu remonta rūpnīcā Открыта вакансия сварщик судоремонтник на судоремонтном заводе ...

Pievienots: 15 marts 2023, Numurs: 33247, Rīga
Kategorija:
Ražošana, enerģētika
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā
Valodu zināšanas: Krievu
Latvijā, Rīgas pilsētā, ir atvērta kuģu metinātāja vakance kuģu remonta rūpnīcā
Открыта вакансия сварщик судоремонтник на судоремонтном заводе в Риге, Латвия.

Обязанности:

сварка во всех пространственных положениях, плазменная, газовая автоматическая и полуавтоматическая сварка деталей, узлов металлических конструкций корпусов судов
наплавка металлических поверхностей электродами
зачистка сварных швов после сварки
навыки самостоятельной подготовки и замены корпусных конструкций.
Требования:

знание технологии сварки методами;
образование по специальности;
опыт работы на судоремонтном или судостроительном производстве.
Полная занятость, сменный график.

Со своей стороны, предлагаем комфортные условия труда, стабильную и своевременную заработную плату.
Latvijā, Rīgas pilsētā, ir atvērta kuģu metinātāja vakance kuģu remonta rūpnīcā.
Pienākumi:
metināšana visās telpiskajās pozīcijās, plazmas, gāzes automātiskā un pusautomātiskā detaļu metināšana, kuģu korpusu metāla konstrukciju montāža
metāla virsmu apmetināšana ar elektrodiem
metināto šuvju tīrīšana pēc metināšanas
patstāvīgas korpusa konstrukciju sagatavošanas un nomaiņas prasmes.
Prasības:
zināšanas metināšanas tehnoloģijā, izmantojot metodes 131.135.136, 121;
izglītība specialitātē;
pieredze kuģu remonta vai kuģu būves nozarē.
Pilna slodze, maiņu grafiks.
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus, stabilu un laicīgu atalgojumu. Formu nodrošina darba devējs.

Sludinājuma autors

Dalīties
330 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien