В связи с расширением штата, открываем вакансию Кладовщик. Город Рига, судоремонтный завод Netaman. Обязанности: • своевременный приём...

Pievienots: 28 augusts 2023, Numurs: 36453, Rīga
Kategorija:
Loģistika, muita, noliktava
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā
Valodu zināšanas: Latviešu, Krievu
В связи с расширением штата, открываем вакансию Кладовщик.
Город Рига, судоремонтный завод Netaman.
Обязанности:
• своевременный приём материальных ценностей, учет, маркировка, хранение и отпуск ТМЦ, поступающих на складское хранение, на склад ТМЦ;
• оформление первичных документов в соответствии с установленными требованиями и инструкциями по учёту ТМЦ,
• соблюдение правил и порядка их складирования и хранения;
От кандидата ожидаем:
• пользователь ПК (Word, Excel, (опыт работы с программой "Horizon" будет являться преимуществом))
• опыт работы с материальными ценностями
Со своей стороны, предлагаем комфортные условия труда, стабильную и своевременную заработную плату.

Sakarā ar mūsu paplašināšanos, meklējam Noliktavas darbinieku.
Rīga, Netamanas kuģu remontrūpnīcā.
Pienākumi:
1. savlaicīga materiālo vērtību pieņemšana, uzskaite, marķēšana, uzglabāšanā nonākušo preču un materiālu glabāšana un izlaišana preču un materiālu noliktavā;
2. primāro dokumentu reģistrācija saskaņā ar noteiktajām preču un materiālu uzskaites prasībām un instrukcijām,
3. to uzglabāšanas un uzglabāšanas noteikumu un procedūru ievērošana;
No kandidāta mēs sagaidām:
1) PC lietotājs (Word, Excel, (pieredze ar Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību))
1. pieredze ar materiālajām vērtībām
No savas puses piedāvājam komfortablus darba apstākļus, stabilu un laicīgu atalgojumu.

Sludinājuma autors

Dalīties
156 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien