Vācu uzņēmums aicina darbā metālkonstrukciju montētāju pilsētā 79576 Weil am Rhein (6km līdz Basel, Switzerland). Darba apraksts: - Tērauda un...

Pievienots: 30 oktobris 2020, Numurs: 19687, Rīga
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Vidējā
Valodu zināšanas: Angļu, Latviešu, Krievu
Vācu uzņēmums aicina darbā metālkonstrukciju montētāju pilsētā 79576 Weil am Rhein (6km līdz Basel, Switzerland).

Darba apraksts:

- Tērauda un nerūsējošā tērauda elementu montāža atbilstoši zimējumiem;
- Dažādu metāla konstrukciju montāža: balkoni, kāpnes, logi, ziemas dārzi, margas, metāla un ugusdrošības durvis, nojumes, terašu jumti;
- Darbs dažādos objektos;
- Darbs augstumā;
- Darba diena 8h: no plkst. 7:00-16:00, jeb 40h/ned.

Prasības kandidātiem:

- Nepieciešama vismaz 12 mēnešu pieredze montētāja (pieredze metālkonstrukciju montažā) darbā;
- Pieredze metāla daļu montāžā;
- B kat. vadītāja apliecība;
- Fiziski spēcīgs kandidāts bez kaitīgiem ieradumiem;
- Angļu vai krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 13.50 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 350 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803352

Sludinājuma autors

Dalīties
128 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien