Rīgā, Latvijā, kuģu remontrūpnīcā Netaman Ships Service, ir atvērta Kuģu aģenta vakance. Darba apraksts: • informācijas iesniegšana ostā un ...

Pievienots: 13 jūlijs 2023, Numurs: 35695, Rīga
Kategorija:
Cits
Uzņēmums: SIA “NETAMAN SHIPS SERVICE”
Darba apstākļi: Darba dienas
Izglītība: Augstākā
Valodu zināšanas: Angļu, Latviešu, Krievu
Rīgā, Latvijā, kuģu remontrūpnīcā Netaman Ships Service, ir atvērta Kuģu aģenta vakance.
Darba apraksts:
• informācijas iesniegšana ostā un kuģa ienākšanas/izbraukšan as formalitāšu saskaņošana ar ostas pārvaldēm/robežsargie m/muitas darbiniekiem;
• satikt apkalpes locekļus lidostā un nogādāt tos uz kuģa;
• krājumu pasūtīšana kuģim pēc kapteiņa pieprasījuma;
• kravu sagaidīšana un iekraušana noliktavā, kas seko uz aģentu kuģiem;
Prasības kandidātam:
• NEPIECIEŠAMA DARBA PIEREDZE
• latviešu un angļu valodas zināšanas;
• vēlme mācīties un attīstīties;
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
Firma piedāvā
• darbu stabilā, dinamiski augošā uzņēmumā;
• dienesta transports;
Atalgojums no 1100-1600 neto

В Риге, Латвия, на судоремонтном заводе Netaman Ships Service, открыта вакансия Судового агента.
Описание работы:
• подача информации в порт и согласование формальностей прибытия/убытия судна с портовыми властями/пограничника ми/таможенниками;
• встреча членов экипажа в аэропорту и доставка их на борт судна;
• заказ снабжения на судно согласно заявки капитана;
• встреча и размещение на складе грузов, следующих на агентируемые суда;
Требования к кандидату:
• ОПЫТ РАБОТЫ ОБЯЗАТЕЛЕН
• знание латы́шского и английского языков;
• желание учиться и развиваться;
• наличие водительского удостоверения категории B;
Фирма предлагает
• работу в стабильной, динамично развивающейся компании;
• служебный транспорт;
Заработная плата от 1100-1600 нетто.

Sludinājuma autors

Dalīties
262 apmeklējumi sludinājumi
2 no tiem šodien