Pārdod smilts, smilts-grants karjeru Ogres novadā, Taurupes pagastā ar kopējo platību 13.7 ha. Ir saskaņota atradnes izstrāde, kurā saskaņā ar...

Pievienots: 16 oktobris 2020, Numurs: 19374, Lauberes pagasts
255 000€
Adrese: Lauberes pagasts , Kļaviņi parādīt kartē
Kategorija:
Zemes gabali
Zemes gabala platība: 137000 m2
Tips: Lauksaimniecības nozīmes 
Cena:
255 000€
Pārdod smilts, smilts-grants karjeru Ogres novadā, Taurupes pagastā ar kopējo platību 13.7 ha. Ir saskaņota atradnes izstrāde, kurā saskaņā ar sertificētas ģeoloģiskās izpētes datiem atrodas 765 000 m³ smilts, smilts-grants materiāla. Daļai no platības vēl nav veikta ģeoloģiskā izpēte, tas nozīmē, ka izstrādājamā materiāla ir vairāk. Ir izbūvets iebraucamais ceļš darbam karjerā, kurš savienots ar Ērģļu šoseju, uzstadīta apsarga būda, nav paaugstinātu grunts ūdeņu, 9.4 ha platībā noņemta augsnes virsējā kārta un šī platība var tikt nekavējoties izstrādāta. Ir visi nepieciešamie saskaņojumi darba uzsākšanai.

Продается песочно, песчано-гравийный карьер в Огрском крайе, Таурупская волость общей площадью 13.7 га. Согласованно месторождение, содержащее 765 000 кб. м. песка, песчано-гравийного материала в соответствии с сертифицированными геологическими исследованиями. Часть участка еще не была геологически исследована, что означает, что есть еще материал для разработки. Подъездная дорога для работы в карьере связана с Эрглу дорогой, будка для охраны, нет повышеных подземных вод, 9.4 га верхнего слоя почвы удалены, и эта территория может быть немедленно разработана. Есть все необходимые соглашения, чтобы начать работу.

For sale land, sand-gravel quarry in Ogre county, Taurupe parish with a total area of 13.7 ha. The development of a deposit containing 765.000 m³ of sand, sand-gravel material according to certified geological research has been agreed. Part of the area has not been geologically explored yet, which means there is more material to be developed. There is a quarry access to the quarry connected to Organ Road, a guard shed, no elevated groundwater, 9.4 ha of topsoil removed and this area can be developed immediately. There are all the necessary arrangements to get started.

Sludinājuma autors

Lets Real Estate ir nekustamā īpašuma starpniecības pakalpojumu kompānija Latvijā. Mēs profesionāli ...
strādājam mūsu klientu interesēs jau vairāk kā 10 gadus. Un pateicoties veiksmīgai ilggadējai sadarbībai ar vadošajiem nekustamo īpašumu portāliem Eiropā un NVS valstīs mūs atpazīst arī globāli. Neatkarīgi no tā vai plānojat pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu, īzīrēt vai nomāt mēs palīdzēsim to profesionāli, droši, caurskatāmi un izdevīgi īstenot no starta līdz finišam! Mūsu sadarbības partneri (nekustamo īpašumu vērtētāji, bankas, juristi, u.c. ). ...
Rīga, Dzelzavas iela, 13
Parādīt kartē
Lets Real Estate
Dalīties
15 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien