Pārdošanā 1 ha zeme ar mežu privātmājas būvniecībai, ainaviskā vietā, 5 km no Ķekavas, ciematā Jaunaustras. Funkcija - privātai apbūvei 2502 ...

Pievienots: 23 februāris 2022, Numurs: 27695, Ķekavas novads
50 000€
Adrese: Ķekavas novads , Pulkarne, Jaunaustras 15 parādīt kartē
Kategorija:
Zemes gabali
Zemes gabala platība: 10000 m2
Tips: Būvniecībai 
Cena:
50 000€
Pārdošanā 1 ha zeme ar mežu privātmājas būvniecībai, ainaviskā vietā, 5 km no Ķekavas, ciematā Jaunaustras. Funkcija - privātai apbūvei 2502 m², mežs 7498 m². Labs piebraucamais ceļš, ir centralizēts ūdensvads un elektrības pieslēgums, zemesgrāmata.

Продается 1 га земля с лесом для строительства частного дома, в живописном месте, в 5 км от Кекава, в посёлке Яунаустрас. Функция - 2502 кв. м., для частного дома, 7498 кв. м., лес. Хорошая подъездная дорога, есть централизованное водоснабжение и электричество, земельная книга.

For sale 1 ha land with forest for private house construction, in a scenic location, 5 km from Kekava, in the village of Jaunaustras. Function - 2502 m² for private buildings, 7498 m² forests. Good driveway, there is centralized water supply and electricity connection, land register.

Sludinājuma autors

Lets Real Estate Group ir nekustamā īpašuma starpniecības pakalpojumu kompānija Latvijā. Mēs profesi ...
onāli strādājam mūsu klientu interesēs jau vairāk kā 10 gadus. Un pateicoties veiksmīgai ilggadējai sadarbībai ar vadošajiem nekustamo īpašumu portāliem Eiropā un NVS valstīs mūs atpazīst arī globāli. Neatkarīgi no tā vai plānojat pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu, īzīrēt vai nomāt mēs palīdzēsim to profesionāli, droši, caurskatāmi un izdevīgi īstenot no starta līdz finišam! Mūsu sadarbības partneri (nekustamo īpašumu vērtētāji, bankas, juristi, u.c. ). ...
Rīga, Dzelzavas iela, 13
Parādīt kartē
Lets Real Estate Group
Dalīties
102 apmeklējumi sludinājumi
1 no tiem šodien