Viesnīca/restorāns pilsētā 87645 Schwangau aicina darbā pavārus/-es. Pienākumi: - Pavārs aukstājam galdam (salātu, auksto uzkodu u. c. ēdienu...

Pievienots: 23 marts 2022, Numurs: 28133, Cits
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Maiņas grafiks
Valodu zināšanas: Angļu, Krievu
Viesnīca/restorāns pilsētā 87645 Schwangau aicina darbā pavārus/-es.

Pienākumi:

- Pavārs aukstājam galdam (salātu, auksto uzkodu u. c. ēdienu pagatavošana) un pavārs brokastu pagatavošanai.
- Maiņu darba laiks;
- Nedēļā ir iespējams strādāt 40/45 stundas;
- Sanitāro normu ievērošana.

Prasības kandidātiem:

- Pavāra izglītība;
- Pieredze pavāra/-es amatā vismaz 2 gadi;
- Angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 15 eiro stundā (neto);
- Darba dienās tiek nodrošināta bezmaksas ēdināšana;
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Maksa par dzīvesvietu 100 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta, vai zvaniet pa tālruni 67803355.

Sludinājuma autors

Dalīties
179 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien