Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītājus/-as uz piekabes-konteinervedēja pilsētā 55469 Ohlweiler. ​ Darba apraksts: - Braukšana pa ...

Pievienots: 22 marts 2022, Numurs: 28118, Cits
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Maiņas grafiks
Valodu zināšanas: Angļu, Vācu, Krievu
Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītājus/-as uz piekabes-konteinervedēja pilsētā 55469 Ohlweiler. ​

Darba apraksts:

- Braukšana pa Vāciju, Šveici un Franciju – vienmēr 2 līdzbraucēji kopā;
- Jaunu mēbeļu pārvadāšana izjauktā veidā no mēbeļu fabrikas līdz veikaliem vai noliktavām;
- Max. 1 iekraušanas punkts dienā, vidēji 5-7 izkraušanas punkti dienā (izkraušana tiek veikta ar rokām no konteinera uz rampu);
- Automašīnas: Mercedes Actros ar divasu piekabi.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja apliecība;
- Vismaz 3 mēnešu darba pieredze uz C vai CE kat.;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Angļu, vācu vai krievu valodas zinašānas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 150 eiro par braukšanas dienu (neto) (140 eiro + 10 Eur dienā, kompensācija par izkraušanas darbiem), jeb 3300 eiro mēnesī;
- Bezmaksas veselības apdrošināšanas polise;
- Apmācību braukšanā ar piekabi-konteinervedēju;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Iespēja ņemt 1-2 nedēļu pārtraukumu pēc vidēji 2-3 nostrādātiem mēnešiem.
- Bezmaksas dzīvesvieta.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet pieteikuma formu: darbsvacija.lv

Sludinājuma autors

Dalīties
169 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien