Vācu uzņēmums aicina darbā CE. kat autovadītājus/-as pilsētā 96231 Bad Staffelstein (Bavārija-vecā zeme). Darba apraksts: - Braukšana ar ...

Pievienots: 4 marts 2022, Numurs: 27837, Cits
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Maiņas grafiks
Valodu zināšanas: Angļu, Vācu, Krievu
Vācu uzņēmums aicina darbā CE. kat autovadītājus/-as pilsētā 96231 Bad Staffelstein (Bavārija-vecā zeme).

Darba apraksts:

- Braukšana ar piekabi pa Vāciju, 250 km rādiusā;
- Darba laiks no 03:00-14:00, vidēji 10h dienā;
- Tiek apkalpoti patstāvīgie veļas mazgātavas klienti: aptuveni 6 klienti dienā;
- Klientiem tiek piegādāta tīra veļa un jāved prom konteineros netīrā veļa. Veļa atrodas konteineros uz riteņiem;
- Vadītājs pats veic iekraušanas/izkraušanas darbus;
- Uzsākot darbu darbinieks tiek apmācīts.

Prasības kandidātiem:

- CE. kat. autovadītāja apliecība ar 95. kodu;
- Vadītāja karte (čips);
- Vismaz 1 gada darba pieredze kravas autovadītāja darbā;
- Krievu, angļu vai vācu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 143 eiro par braukšanas dienu (neto), jeb 3146 eiro mēnesī;
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Līgums uz 12 mēnešiem (ar iespēju pagarināt), ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Iespēja ņemt 1-2 nedēļu pārtraukumu pēc vidēji 2-3 nostrādātiem mēnešiem;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 275 eiro par 4 nedēļām.

Sludinājuma autors

Dalīties
168 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien