Vācu uzņēmums aicina darbā C kat. autovadītājus/-as uz refrižeratora mašīnas. Darba apraksts: - Braukšana ar 12-18t. C kat. mašīnu ar...

Pievienots: 10 maijs 2022, Numurs: 28655, Cits
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Darba dienas
Valodu zināšanas: Angļu, Latviešu, Vācu, Krievu
Vācu uzņēmums aicina darbā C kat. autovadītājus/-as uz refrižeratora mašīnas.

Darba apraksts:

- Braukšana ar 12-18t. C kat. mašīnu ar refrižeratoru (3 kameras), parasti 16 t. Mercedes;
- Piegādā produktus viesnīcām un restorāniem;
- Kravu jāiekrauj un jāizkrauj, nepieciešamības gadījumā jāaiznes pie klienta uz noliktavu;
- Piegādes 120-150 km rādiusā. Parasti 120 km, retāk 150 km;
- Dienā 1-20 pieturvietas.
- Rīta un dienas maiņas. Ar atgriešanos bāzē katru dienu.

Prasības kandidātiem:

- C kat. autovadītāja apliecība;
- Vismaz 2 gadu pieredze kā kravas auto vadītājam/-ai;
- Nepieciešama pieredze braukšanā uz refrižeratora mašīnas;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods.
- Vācu vai angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 133 eiro par braukšanas dienu (neto), jeb 2926​ eiro mēnesī;
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 220 eiro par 4 nedēļām;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803352 vai aizpildiet īsu pieteikuma formu mūsu mājaslapā: darbsvacija.lv

Sludinājuma autors

Dalīties
173 apmeklējumi sludinājumi
1 no tiem šodien