Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 28195 Bremen. Darba apraksts: - Braukšana ar puspiekabi; - Maršruti pa ...

Pievienots: 23 marts 2022, Numurs: 28122, Cits
Kategorija:
Darbs ārzemēs
Uzņēmums: SIA "Cef Recruitment & Solutions"
Darba apstākļi: Maiņas grafiks
Valodu zināšanas: Angļu, Vācu
Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 28195 Bremen.

Darba apraksts:

- Braukšana ar puspiekabi;
- Maršruti pa Vācijas teritoriju;
- Darbs pārsvarā naktsmaiņās;
- Darba dienās dzīvošana kabīnē, nedēļas nogalēs dzīvesvietā.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja/-as apliecība;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Vismaz 1 gada darba pieredze kā CE kat. vadītājam;
- Nepieciešams personīgais auto;
- Vācu vai angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 135 eiro par braukšanas dienu, jeb 2970 eiro mēnesī (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Bezmaksas dzīvesvietu;
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Iespēja ņemt 1-2 nedēļu pārtraukumu pēc vidēji 2-3 nostrādātiem mēnešiem.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tel. 67803355 vai aizpildiet pieteikuma formu: darbsvacija.lv

Sludinājuma autors

Dalīties
155 apmeklējumu sludinājumi
1 no tiem šodien