Restorānu ķēde ‘’Tokyo-City’’ aicina darbā noliktavas pārzini. Darba pienākumi: - nodrošināt preču pasūtīšanu, pieņemšanu, izsniegšanu; - ...

Pievienots: 11 maijs 2021, Numurs: 23364, Babītes pagasts
Kategorija:
Loģistika, muita, noliktava
Uzņēmums: SIA Tokyo City
Darba apstākļi: Darba dienas
Valodu zināšanas: Latviešu, Krievu
Restorānu ķēde ‘’Tokyo-City’’ aicina darbā noliktavas pārzini.
Darba pienākumi:
- nodrošināt preču pasūtīšanu, pieņemšanu, izsniegšanu;
- uzturēt kārtību noliktavā;
- sagatavot rēķinus, pavadzīmes;
- veikt preču uzskaiti un inventarizāciju.

Prasības kandidātiem:
- iepriekšēja pieredze noliktavas organizācijā un vadībā (obligāti);
- labas iemaņas darbā ar datoru un noliktavas uzskaites programmām. Vēlama darba pieredze ar Store House programmu;
- labas valsts valodas un krievu valodas zināšanas.

Mēs Piedāvājam:
- darba grafiks - 5 dienas nedēļā (no pirmdienas līdz piektdienai);
- stabilu darba algu sākot ar 850 EUR mēnesī (bruto) pārbaudes laikā;
- apmācības un izaugsmes iespējas;
- sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
- bezmaksas ēdināšanu darba laikā.

Darba vieta: VIA Outlet Jūrmala, Jaunā iela 12 k-6, Piņķi.
Sūtiet savu CV cv @ tokyocity. lv vai aizpildiet anketu mūsu mājas lapā tokyocity.lv/jobs.html

Сеть ресторанов ‘’Tokyo-City’’ приглашает на работу заведующего складом.
Обязанности:
- обеспечение заказа продуктов и товаров, приемка и выдача;
- поддержание порядка на складе;
- оформление складской документации;
- учет и инвентаризация товаров.

Требования к кандидатам:
- предыдущий опыт организации и управления складом (обязательно);
- хорошие навыки работы с программами компьютерного и складского учета. Опыт работы с программой Store House предпочтительна.
- хорошее знание государственного и русского языков.

Мы предлагаем:
- рабочий график 5-дневная неделя (понедельник – пятница)
- заработная плата от 850 EUR в месяц (брутто) на проверочный срок;
- возможности обучения и роста;
- социальные гарантии и страхование здоровья;
- Бесплатное питание в рабочее время.

Место работы: VIA Outlet Jurmala (Пиньки), Jaunā iela 12 k-6.
Oтправьте свое резюме cv @ tokyocity. lv или заполните анкету на нашем сайте tokyocity.lv/jobs.html

Sludinājuma autors

Dalīties
367 apmeklējumu sludinājumi
2 no tiem šodien